تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کتانی:خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند

  مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با همت اداره ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد و انجمن خبرنگاران جنوب استان آذر بایجان غربی در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی مهاباد برگزار شد .

  برنامه شامل سخنرانی و اجرای موسیقی و تجلیل تعدادی از خبرنگاران شهرستان مهاباد بود.در آغاز جلسه بعد از تلاوت کلام الله شروع شد و آقای مرادی رییس اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد ضمن خیر مقدم و تبریک این روز با بیان اینکه شغل خبرنگاری شغلی بسیار دشوار و پر مسئولیت است و خبرنگاران وظیفه سنگینی در قبال جامعه دارند اظهار نمود خبرنگاران در تمام بحران های اجتماعی نقش اصلی را در آگاهی دادن و اطلاع رسانی دارند و در این راه جان و مال خود را بخطر می اندازند .چنانچه در دوران جنگ تحمیلی خبرنگارانی بودن که شهید و جانباز شده اند.

  مصطفی نژاد رییس انجمن خبرنگاران جنوب استان ضمن خیر مقدم و تبریک این روز موفقیت تیم مذاکره کننده به ریاست آقای ظریف را تبریک گفتند .وی اظهار نمود طبق روال معمول هر سال به مناسب شهادت خبرنگار جمهوری اسلامی ایران شهید محمود صارمی به دست جلادان و سیاه دلان این روز را به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است و فرصتی برای قدردانی از این قشر است .هرچند این مراسمات در برابر با تلاش شبانه روزی یکسال یک خبرنگار کافی و شایسته نیست اما همین بس که فرصتی برای قدردانی از زحمات فردی فراهم می شود که یکسال در گمنامی تمام اقدام به اطلاع رسانی و دفاع از حقیقت و تلاش برای رفع مشکل می کند.

  شاید همان هدیه کوچکی که در این روز به خبرنگار اعطا می شود برابر با گوشه  کوچکی از زحمات وی نباشد اما همین بس که یک روز همگان از این قشر پرتلاش و زحمتکش  یاد می کنندو به خاطر می آورند که چه میزان کارها و تلاش های آنان در پیش برد اهداف و برنامه موثر بوده.

  مصطفی نژاد با بیان اهمیت مقام و منزلت خبرنگار آن هم در دوران جنگ نرم بر اهمیت دادن بیشتر مسئولین در این خصوص تاکید نمودن.

  مصطفی نژاد ضمن تشکر از آقای کتانی معاونت محترم استانداری و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و امام جمعه معزز و فرماندهی محترم نیروی انتظامی و سپاه و ارتش و مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد و رسای ادارات شهرستان مهاباد گفتند : معاونت محترم استاندار همیشه به قضیه خبر و خبرنگار توجه ویژه دارند.

  کتانی معاونت محترم استانداری و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در ادامه مراسم گفت:یاد و خاطره شهید محمود صارمی را گرامی داشته و تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی شهرستان ، از همراهی ، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام قدردانی می کنم.

  کتانی اضافه نمود: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند چرا که همواره در عمق جامعه زندگی کرده و برای سلامت فرهنگی و فکری جامعه تلاش شبانه روزی می کنند. تلاش و زحمت در زمینه اطلاع رسانی کاری بس مقدس و خدایی است.

  در طول مراسم با اجرای موسیقی و در انتها به 21 نفر از خبرنگان نمونه شهرستان مهاباد از طرف معاونت محترم استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد و انجمن خبر نگاران جنوب استان ، فرماندهی نیروی انتظامی مهاباد و شورایشهر و شهرداری مهاباد لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.


  این مطلب تا کنون 67 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 17 مرداد 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 28 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160027
 • بازدید امروز :233400
 • بازدید داخلی :23062
 • کاربران حاضر :240
 • رباتهای جستجوگر:398
 • همه حاضرین :638

تگ های برتر